Bölgesel Zayıflama

  • Kavitasyon
  • Lenf Drenaj
  • Ozon Sauna
  • EZ Form
  • Isı Battaniyesi (Yosun Battaniyesi)
  • Yosun Maskesi
  • Starvac
  • Power Plate
  • Spor Odası


BÖLGESEL İNCELME MASAJI (Bölgesel İncelme ve Cilt Sıkılaştırma)

Yağ parçalayıcı özellikteki Ozon Yağı kullanılarak yapılan Bölgesel İncelme Masajı , dolaşımı hızlandırdığı ve vücudu toksinlerden arındırdığı lokal olarak depolanmış yağların giderilmesinde, selülitlerin kontrol altına alınmasında ve dokunun sıkılaşıp, toparlanmasında son derece etkilidir. Etkilerini 2. seanstan itibaren görmeye başlayacağınız Bölgesel İncelme Masajının yağ çözücü, ödem atıcı, gevşemiş dokuları sıkılaştırıcı etkisi ile vücudunuz kısa sürede forma girecektir. Bu masajda hücre yenileyici özellikte Ozon Yağı kullanılması alınacak sonucun kalıcılığını ve kalitesini arttıracaktır.

KAVİTASYON+VAKUM MASAJI (Lokal Fazlalıklar için ultrasound tekniği)

Kavitasyon gelişmiş son teknolojik özellikleri ile, ultrasound ses dalgaları kullanarak karın , kalça, basen ve bacaklarda bölgesel olarak depolanmış yağların 2. seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesini ve selülitlerin ciddi derecede azaltılmasını sağlar. Kavitasyon özellikle diyet ve egzersize rağmen vücudun belirli bölgelerinde depolanmış yağların, giderilmesinde son derece etkili olduğu için kilo vermeyi kolaylaştırır.

POWER PLATE (Minimum zamanda, Maksimum sonuç...)

Dünya çapında güvenle kullanılmakta olan Power Plate, kaslara aktif egzersiz etkisi yaptırarak metabolizmayı hızlandırır ve böylece depolanmış yağların hızlı bir şekilde enerjiye dönüştürülerek yakılmasını, aynı zamanda deforme olmuş kasların sıkılaşmasını sağlar. Power Plate metabolizmayı hızlandırıcı bu etkisinden dolayı, aynı zamanda kilo verme sürecinede yardımcı olur. Dolayısıyla Power Plate bölgesel fazlalıklar, vücudun sıkılaşması ve kısa sürede forma girmesi bakımından son derece etkilidir.

LENF DRENAJ MASAJI (Ödem atıcı, Dolaşım düzenleyici)

Lenf Drenaj Masajı, özellikle selülit ve bölgesel kilo fazlalıklarına neden olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile vücuttan atılmasını sağlar. Ayrıca dolaşım sistemini düzenler ve böylece hücrelere daha yoğun ve düzenli kan akışını sağlayarak metabolizmanın hızlanmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

OZON KABİNİ (Yağ Çözücü, Cilt Yenileyici)

Ozon, gözle görülür derecede yağ çözücü özelliği ile selülit ve bölgesel fazlalıkların giderilmesi konusunda çok etkilidir. Ayrıca ozon detoks etkisi ile vücudu toksinlerden arındırır ve anti-aging özelliği ile de cildin canlanmasını , dirileşmesini sağlar..

RADYOFREKANS+VAKUM MASAJI

Radyofrekans ( RF ) , özellikle bacak, kalça, karın, sırt ve kollarda bölgesel olarak depolanmış yağların doku altında kontrollü bir ısı mekanizması kullanarak giderilmesini ve aynı zamanda kolojen ve elastin hücre yenileyici etkisinden dolayı deforme olmuş ve sarkmış derinin sıkılaşıp toparlanmasını sağlar. Radyofrekans sistemi vakum masajı tekniği ile eş zamanlı uygulandığı için sadece bölgesel fazlalıkların giderilmesini değil, aynı zamanda gevşeklik ve deformasyonun çok sık rastlandığı kalça, alt karın, bacak içleri ve kol içlerininde sıkılaşıp, toparlanmasını sağlar.

Bölgesel yağlardan ve selilttlerden kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Düşük radyofrekansa (kHz) ve ultrasonik dalgalara tabi tutulan sıvının içinde oluşturduğu kabarcıklarla yağ dokusunun sıkıştırılıp parçalanması ve parçalanan yağın su içerisine absorbe olup dışarıya vucuttan atılması ile zayıflama gerçekleşir. Ultra Kavitasyon Sistemi; bölgesel yağların kısa bir sürede parçalanıp vücuttan atılmasını sağlar. Ultra Kavitasyon bölgesel yerleşmiş yağların giderilmesinde ve selülit tedavisinde, ister tek başına ister diğer tedavi yöntemleriyle birlikte kombine kullanılabilen bugüne kadar piyasaya çıkan en son Teknoloji sistemidir. Cildin epidermis katmanına düşük radyofrekans (KHz) verilmesiyle birlikte yağları eriten sistem; bugüne kadar uygulanan Ağrısız Acısız ve Ameliyat gerektirmeyen mevcut sistemlerden çok daha etkili sonuçlar alınmasını sağlar. Bu yepyeni uygulama özellikle bel, karın, göbek, basen, sırt ve kol bölgelerine yerleşen yağları başarılı bir şekilde parçalayıp eritirken aynı zamanda da selülitleri de yok etmek üzere kullanılır.

Bu sitenin içeriği, kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.