Kirpik Perma

Kaş Kirpik Boyama

Özellikle kaş ve kirpik için hazırlanmış ithal kök boyalarla tüyler boyanır.Tüyler içindeki besleyici maddeler tüylerin dökülmesini engelleyip uzamasını da sağlar. Dayanıklılık süresi 1 Ayda Kaşa dolgunluk verir Kirpiği Boyamada da rimel kullanımına son verir.

Kirpik Perması

Kirpik perması özellikle kirpiği düz olup ta her gün kirpiklerini mekanik şekillendiricilerle şekillendirmeye vakti olmayan kişiler için düşünülmüştür. Bu işlemde düz olan kirpikler kıvrıldığı için kirpik gür ve estetik bir görünüme kavuşur. Kullanılan ürünler tamamen göz için yapılmış ithal ürünlerdir ve kullanım süresi 2-3 aydır. Kullanılan ürünlerin herhangi bir yan etkisi yoktur. Kirpik ve kaş boyama, tamamen göz için hazırlanmış ithal kök boyalarla boyama yapılır. 4 hafta rengini korur ve renk seçenekleri vardır.

Kirpik Ekme

Kirpik ekleme, özel saç kılından yapılmış tek tek olan kirpikler kendi kirpiğinizin arasına yerleştirilerek uygulanır. Kirpiğe sık ve uzun bir görünüm verilir.

Bu sitenin içeriği, kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.