CYRO Lipoliz

Bölgesel Fazlalıklar ve Selülitlerde En Yeni ve Etkili Teknoloji
1-Cerrahi olmayan vücudun zayıflamasına yardımcı olur.
2-Liposuction’dan daha gelişmiş bir yöntemdir.
3-Avrupa’da kilo kaybı için kullanılan en yaygın yöntemdir.
4-Tek seansta %26 kilo kaybı sağlar.
5-RF ve ultrasonla zayıflama yöntemlerinden daha etkilidir.
6-Tüm vücutta uygulama yapılarak selülitlerinizden kolayca kurtulabilirsiniz.

Bugüne kadarki yöntemlerden farklı olup, daha çok geliştirilmiş bir yöntemdir. Yağ hücrelerini kontrollü bir şekilde dondurarak yok eden bölgesel zayıflatma yöntemidir. Yağ hücreleri soğuğun etkisiyle daralıp büzülünce lenfatik sistem tarafından vücuttan atılır. Tüm estetik dünyasının mucize zayıflama diye adlandırdığı bu yöntem şu anda uygulamaya yeni başlanmış olup çok yeni bir teknolojidir. Anesteziye gerek kalmadan, rahat ve konforlu bir uygulama yöntemidir. Uygulama sonrası kişi aynı gün içinde normal yaşama devam edebilmektedir. Kontrollü soğutma sistemi sadece yağ hücrelerini hedef alıyor ve yok ediyor. Sistemin en güzel yanı ise yağları eritirken, aynı anda sıkılaşma yapabilmesidir.
Eğer yağ tabakasının kalın olduğu belirgin bölgede bir incelme elde etmek istiyorsanız, cerrahi müdahale gerektirmeyen bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Dondurarak Zayıflama Ekinliği
30-60 dakikalık bir uygulama esnasında, deri altındaki yağ tabakası deriye zarar vermeden kusursuz bir kontrol ile soğutulur. Uygulanan soğutma yağ hücrelerinin küçülme sürecine girmelerine neden olur. Soğuk lipoliz yağ dokusunun yoğun olarak bulunduğu bölgelerde etkilidir. Soğuk lipoliz sadece yağ hücrelerini hedef alır. Vücudun her bölgesine uygulanabilir.

Sadece yağ fazlası olanlar için değil, aynı zamanda selülit problemi olan kişiler için de uygundur.
Soğuk lipoliz de bulunan ek bir terapi yöntemi ile kan dolaşımı hızlandırılır, vücuttan su ve ödem atımı sağlanır. Uzun iyileşme süreçleri içermeden, ağrısız, doğal görünümlü bir incelme ve aynı anda sıkılaşma sağlar. Uygulanan soğutma yağ hücrelerinin fonksiyonlarının küçülerek geri dönüşümsüz kaybını sağlar. Yağ hücrelerinin soğuğa maruz kalması onların sistematik bir şekilde kendi kendilerini yok etmelerini sağlar ve yağ katmanlarında giderek artan bir incelme meydana gelir.

Tedavi edilen bölgedeki yağ hücreleri metabolizma aracılığıyla vücuttan dışarı atılır. Selülit programlarında genelde çoğu uygulama vakum veya sıcak uygulama üzerinedir, sizde bilirsiniz ki kan dolaşımın hızlandırılması için sıcak soğuk duş alınması önerilir, bu sistemde de soğuk uygulama ardından da sıcak uygulama yapılarak çok farklı bir tedavi ile başarı sağlanabilmektedir. Sistemi diğer dondurarak incelme sağlayan cihazlardan ayıran en büyük özelliği ise vakumun olmaması dolayısıyla ile her bölgeye uygulanabilmesidir, bunun dışında kaslarında aynı anda çalıştıran aparatın olmasıdır. Buda ekinliği arttırmaktadır. Yağ hücreleri donarak azalmakta kaslarda kuvvetlenmektedir.